BU İŞTEN NASIL PARA KAZANIRIM ?

BİLMEK İSTEYECEĞİNİZ BİRKAÇ ÖNEMLİ NOKTA!
15 Mart 2017
ÇİNÇİLLA NEDİR ?
16 Mart 2017

BU İŞTEN NASIL PARA KAZANIRIM ?

Dilerseniz doğan tüm yavrularınızı 6 ayını doldurduğunda CAN-SAY’a satabilir paranızı EURO bazında peşin olarak alabilirsiniz.Dilerseniz elinizdeki yavru dişilerden CAN-SAY’a ücretsiz olarak yeni aileler yaptırtabilir, bu halde çiftliğinizdeki aile sayınızı arttırabilirsiniz. Üretime kattığınız her bir dişi yavru size yine 64-Euro’ya satabileceğiniz birçok yavru dünyaya getirecektir.Böylece ilk aldığınız anaçlar 3.doğumunu yaparken ilk doğan yavrulardan kurduğunuz aileler de birçok yavru ile üretiminize katkı sağlayacaktır.Piramit şeklinde düşündüğünüzde gittikçe büyüyen ve yükselen bir trende sahip olursunuz. Sonuçta, ürettiklerinizin kaç adetini satacağınıza, kaç adetini aile yaptırtacağınıza siz karar vereceksiniz.Bu konuda bizim tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.

Yavrularınızın tanesi 64-EURO sabit bedel ile peşin olarak, yıllardır olduğu gibi CAN-SAY tarafından satın alınacaktır. Verilecek hizmetler ve satın alım garantisi için CAN-SAY Üretim Merkezi,sizin ile bir sözleşme imzalayıp sözleşmenin bir nüshasını size  teslim edecektir. Bu sözleşmeyi dilerseniz NOTER huzurunda ve tasdikli olarak  yapabilmekteyiz. Sözleşme önemlidir.

Çünkü “SÖZ UÇAR, YAZI KALIR”.

CAN-SAY olarak hiçbir taahhüt ve garantimiz sözlü anlaşma ile belirlenmez,üretici hangi paketten satın almış olursa olsun elinde her zaman yasal bir güvencesi (sözleşme veya taahhütname) mevcuttur.

Gelelim para kazanma yollarına;

Şimdi dilerseniz birkaç örnek ile basit bir hesaplama yapalım ;

ÖRNEK – 1

Mehmet bey, 1 erkek 4 dişiden oluşan bir aile satın almıştır.O , 2 yıl- 2 yıl 3 aylık bir dönem sonuna kadar taban üretim dediğimiz, bir anne çinçilladan 10 adet yavru, 4 anneden de toplam 10*4 = 40 yavru üretmiştir.Ürettiği her yavru 6’ıncı ayını doldurduğunda CAN-SAY’a 64-Euro sabit bedelle satışını çiftliğinde yapmış, bu dönemin sonunda 40 yavru * 64-Euro = 2.560-Euro para kazanmıştır.

ÖRNEK – 2

Ahmet bey de 1 erkek 4 dişiden oluşan bir aile satın almış ancak o, Mehmet bey gibi yapmamış, çinçillaların temizliğine çok dikkat etmiş,üretim ortamını ortalama sıcaklık olan 15-25 derece arasında tutmuş,onlarla ilgilenmiş,muntazaman yemleme, kumlama,sulama gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamış,CAN-SAY’ın sözlü ve yazılı tüm tavsiyelerine uymuş, özet olarak çinçillalarını çocuğu gibi bakmış,sevmiş ve korumuştur.Bütün bu emeklerin karşılığında aynı dönemin sonunda anne çinçillalar ona, her anne başına 14 adet, toplam 14*4 =  56 adet yavru vermiştir.O’da  yavrularını 56 adet * 64-Euro = 3.584 – Euro bedel ile CAN-SAY’a çiftliğinde peşin olarak satmıştır.

ÖRNEK – 3

Hüseyin bey de diğerleri gibi 1 erkek 4 dişiden müteşekkil bir aile satın almış ve o, aynı dönem sonunda  48 yavruluk bir üretim gerçekleştirmiştir.Hüseyin bey ,24 adet 6 aylık dişi yavrusunu 8 aylık olana kadar bekletmiş ve onları CAN-SAY’a ücretsiz olarak 4’erli 6 adet aile daha yaptırmış ve aile sayısını 1 aileden 1 + 6  = 7 aileye çıkarmıştır. Erkek yavrulardan 6 adeti, aile yapımı için damızlık erkekler ile ücretsiz olarak takasta kullanılmıştır. Geriye kalan 18 adet erkek yavrusunu CAN-SAY’a satarak 18 * 64-Euro = 1.152-Euro gelir elde etmiştir.

Burada Hüseyin bey, gerek Ahmet bey’den gerekse Mehmet bey’den aynı sürede daha az para kazanmış olmasına rağmen,bu süre sonunda  diğerleri üretime başladığı (1) ailede kalırken Hüseyin bey çiftliğini  (7) aileye çıkarmıştır.Bu durumda gelecek dönem Hüseyin bey doğal olarak diğerlerinden (7)  kat daha fazla yavru üretebilecek ve satabilecektir.

Buradan çıkan sonuç şudur; siz her halükarda para kazanacaksınız.Mesele, yatırımınızı ileriye dönük mü yoksa günlük ihtiyaçlarınızın karşılanması için mi kullanacağınızdır. Bu, tamamen size kalmış bir durumdur.Ancak size bu konuda da tavsiyelerimiz olacaktır.Unutmayın,üretiminizin hiçbir aşamasında yalnız olmayacaksınız.Biz her zaman yanınızdayız.

error: Cansay.net\'in içeriği korunmaktadır. Kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz !
//]]>