BİLMEK İSTEYECEĞİNİZ BİRKAÇ ÖNEMLİ NOKTA!

TV PROGRAMLARI
14 Mart 2017
BU İŞTEN NASIL PARA KAZANIRIM ?
16 Mart 2017

BİLMEK İSTEYECEĞİNİZ BİRKAÇ ÖNEMLİ  NOKTA

Çinçila üretimi,küçük hane işletmesi olarak da son derece cazip bir iş koludur.Çalışmayan ev halkı için son derece basit ve zevkli, bir o kadar da kazançlıdır.Evinizde kullanmadığınız bir oda, kapalı boş bir mekanınız varsa çok sayıda çinçilla üretimi yapabilirsiniz.Bu sayede dükkan kirası, stopaj, vergi v.s. gibi ticarette kaçınılmaz masraflarınız olmayacaktır. En az emek ve sermaye ile evinizde, ihracata yönelik, alıcısı hazır ve enflasyondan etkilenmeyen döviz kazancına sahip olacaksınız.

Çinçilla üretiminde üreticinin riskleri en az seviyeye indirilmiştir.Örneğin; aldığınız anaçlardan biri veya birkaçı öldü diyelim, yerine aynı nitelikte hayvanınız ücretsiz olarak verilmekte yine doğum periyodunda aksaklık gördüğünüz çinçillalar talebiniz halinde derhal yine ücretsiz olarak değiştirilmektedir.Ürettiğiniz dişi çinçillalardan yeni aileler yaptırmak istediğinizde bu hizmet yine ücretsiz olarak verilmekte olup sağlık sorunlarının çözümü ve periyodik kontroller CAN-SAY tarafından ücretsiz olarak yerine getirilmektedir. En önemlisi 6’ncı ayını dolduran  her yavrunuz 64-EURO bedelle peşin olarak sizden satın alınmaktadır. Çinçillanın ilkokula giden bir çocuğa bile baktırabileceğiniz kadar basit bir bakım ve beslenme programı vardır.Günde bir defa sadece 15 dakikalık bir bakım,evinize ikinci maaş ve daha sonraki evrelerde büyük kazancın kapısı olacaktır. Çinçilla üretimine isterseniz 1 dişi 1 erkek satın alarak başlayın, birkaç sene sonra varmak istediğiniz yere mutlaka varacaksınız. Üretime en az sayıyla bile başlasanız, bir çiftlik sahibi olmanıza gereken sermaye sadece ve sadece biraz zamandır.Bir iş yerinden emekli olabilmek için gereken 25-30 yıllık bir çalışma ve prim ödemeleri  göz önüne alınırsa çinçillaya verilecek 2-3 senelik zaman çok fazla olmasa gerek.

23 yıllık uluslararası deneyimiyle CAN-SAY üretiminizin her aşamasında yanınızdadır.İster asıl,ister ikinci bir iş olarak kabul edin, çinçillla üretimi sizin ve aileniz için ferah kapısı olacaktır.

ÇİFTLİĞİMİZDEKİ ÇİNÇİLLANIZ DİYOR Kİ ; Bana günde 15 dakikanızı ayırın,çocuklarınıza iyi bir miras bırakın !

HAYDİ ÜRETİME…! BERABER EKELİM, BERABER BİÇELİM…!

error: Cansay.net\'in içeriği korunmaktadır. Kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz !
//]]>